AQ Tango 88

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Dwudrożny zestaw kolumn z podwójnym basem, o mocy 190W.

Serii głośników Tango wykonana jest z płyty MDF połączone pod kątem 45° i powlekana folią winylową z efektrm 3D, z wierną imitacją drewna. Nowa konstrukcja prezentuje, elegancko cofniętą ramkę.

Wysokotonowy głośnik ponad dwoma głośnikami basowymi umożliwia doskonałe wrażenie związane z wyższymi częstotliwościami dla siedzącego słuchacza. Miły i miękki bas, wyważone pole dźwięku nadaje się do muzyki akustycznej, jazzu i klasyki, równie dobrze radzi sobie z muzyką pop czy rockiem.

Dwa głośniki niskotonowe z aluminiowymi membranami razem z głośnikiem wysokotonowym tworzą idealne urządzenie ze zrównoważonym, nieagresywnym dźwiękiem w pełnej dbałości o detale.

AQ Tango 88 Dwudrożny zestaw kolumn z aluminiowym podwójnym basem, o mocy 190W. Serii głośników Tango wykonana jest z płyty MDF połączone pod kątem 45° i powlekana folią z imitacją drewna. Nowa konstrukcja prezentuje, elegancko cofniętą ramkę. Wysokotonowy głośnik ponad dwoma głośnikami basowymi umożliwia doskonałe wrażenie związane z wyższymi częstotliwościami dla siedzącego słuchacza. Miły i miękki bas, wyważone pole dźwięku nadaje się do muzyki akustycznej, jazzu i klasyki, równie dobrze radzi sobie z muzyką pop czy rockiem. Dwa głośniki niskotonowe z aluminiowymi membranami razem z głośnikiem wysokotonowym tworzą idealne urządzenie ze zrównoważonym, nieagresywnym dźwiękiem w pełnej dbałości o detale.