AQ Tango 83

Dwudrożny zestaw, o mocy 120W, idealny do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni, mieszkań i do użytku komercyjnego.

Dwudrożna kolumna głośnikowa z maksymalnym możliwym wykorzystaniem. Dzięki bassrefleksowi w przedniej części można kolumnę postawić ją przy ścianie lub można przykręcić do tylnej ścianki uchwyt.

Tango 83 doskonale udźwiękowi mniejszą klasę lub biuro. Nadaje się do publicznych, przestrzeni ale również znajdzie się jako tańsze rozwiązanie do salonu, ma swoje miejsce w wielu sypialniach i dziecięcych pokojach.

Obudowa jest z płyty MDF, powlekanej folią winylową z efektem 3D, oddaje wierną imitacją drewna. Do sztywnej obudowy jest zamontowany ¾” wysokotonowy głośnik z ferrofluidem w szczelinie magnetycznej i 6″ średniobasowy głośnik z lekką i sztywną aluminiową membraną w solidnym stalowym koszu.

Wewnątrz zwrotnica 6,6 dB/okt z cewką głośnika basowego, nawiniętej z drutu miedzianego 1 mm na rdzeniu powietrznym. W ten sposób unika się w tanich kolumnach bieżącego przeciążenia przy większej mocy. Wszystkie połączenia wewnętrzne są lutowane na ciepło i są podłączone bezpośrednio do terminalu znajdującego się z tyłu kolumny.

AQ Tango 83 Dwudrożny zestaw, o mocy 120W, idealny do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni, mieszkań i do użytku komercyjnego. Dwudrożna kolumna głośnikowa z maksymalnym możliwym wykorzystaniem. Dzięki bassrefleksowi w przedniej części można kolumnę postawić ją przy ścianie lub można przykręcić do tylnej ścianki uchwyt. Tango 83 doskonale udźwiękowi mniejszą klasę lub biuro. Nadaje się do publicznych, przestrzeni ale również znajdzie się jako tańsze rozwiązanie do salonu, ma swoje miejsce w wielu sypialniach i dziecięcych pokojach. Obudowa jest z płyty MDF, powlekanej folią z wierną imitacją drewna. Do sztywnej obudowy jest zamontowany ¾" wysokotonowy głośnik z ferrofluidem w szczelinie magnetycznej i 6" średniobasowy głośnik z lekką i sztywną aluminiową membraną w solidnym stalowym koszu. Wewnątrz zwrotnica 6,6 dB/okt z cewką głośnika basowego, nawiniętej z drutu miedzianego 1 mm na rdzeniu powietrznym. W ten sposób unika się w tanich kolumnach bieżącego przeciążenia przy większej mocy. Wszystkie połączenia wewnętrzne są lutowane na ciepło i są podłączone do zacisku sprężynowego na tylnym panelu.