AQ Tango 82

AQ Tango 82

Dwudrożna surround i dźwiękowa kolumna głośnikowa, o mocy 100W i kompaktowych wymiarach.

Dwudrożna kolumna głośnikowa o małych rozmiarach z obudową typu bassreflex.

Średniobasowy głośnik 4,5″ z papierową membraną w stalowym koszu. Wysokotonowy głośnik ¾” z ferrofluidem w szczelinie magnetycznej. Bassreflex znajduje się na tylnej ściance obudowy.

Kolumna głośnikowa nadaje tam gdzie mimo minimalnych możliwości przestrzennych wymagana jest wysokiej jakości reprodukcja stereofoniczna.

Aby osiągnąć efekt mocnego basu jest możliwość dopełnienia AQ Tango 82 o aktywny subwoofer, na przykład z tej samej serii Tango 94. Tango 82 nadają się również do podłączenia do głośników surround w systemach kina domowego.

AQ Tango 82 Dwudrożna surround i dźwiękowa kolumna głośnikowa, o mocy 100W i kompaktowych wymiarach. Dwudrożna kolumna głośnikowa o małych rozmiarach z obudową typu bassreflex. Średniobasowy głośnik 4,5" z papierową membraną w stalowym koszu. Wysokotonowy głośnik ¾" z ferrofluidem w szczelinie magnetycznej. Bassreflex znajduje się na tylnej ściance obudowy. Kolumna głośnikowa nadaje tam gdzie mimo minimalnych możliwości przestrzennych wymagana jest wysokiej jakości reprodukcja stereofoniczna. Aby osiągnąć efekt mocnego basu jest możliwość dopełnienia AQ Tango 82 o aktywny subwoofer, na przykład z tej samej serii Tango 94. Tango 82 nadają się również do podłączenia do głośników surround w systemach kina domowego.