Tango

Serii głośników Tango wykonana jest z płyty MDF połączone pod kątem 45° i powlekana folią winylową z efektem 3D, z wierną imitacją drewna.

Nowa konstrukcja prezentuje, elegancko cofniętą ramkę.

Kolumny głośnikowe serii AQ Tango, mogą obsługiwać każdy gatunek muzyki, ich dźwięk nie zawiedzie zarówno entuzjastów kina domowego jak i fanów gęstej muzyki rockowej.

AQ TANGO 88

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Dwudrożny zestaw kolumn z podwójnym basem, o mocy 190W.

Serii głośników Tango wykonana jest z płyty MDF połączone pod kątem 45° i powlekana folią winylową z efektrm 3D, z wierną imitacją drewna. Nowa konstrukcja prezentuje, elegancko cofniętą ramkę.

Wysokotonowy głośnik ponad dwoma głośnikami basowymi umożliwia doskonałe wrażenie związane z wyższymi częstotliwościami dla siedzącego słuchacza. Miły i miękki bas, wyważone pole dźwięku nadaje się do muzyki akustycznejjazzu i klasyki, równie dobrze radzi sobie z muzyką pop czy rockiem.

Dwa głośniki niskotonowe z aluminiowymi membranami razem z głośnikiem wysokotonowym tworzą idealne urządzenie ze zrównoważonym, nieagresywnym dźwiękiem w pełnej dbałości o detale.

Specyfikacja techniczna:
Wymiary: szerokość: 194 mm – wysokość: 780 mm – głębokość: 256 mm – waga: 10,5 kg – objętość wewnętrzna 25 l
Parametry: impedancja: 8 Ohm – moc znamionowa: 80 W – moc muzyczna: 160 W – skuteczność: 87dB/1W/1m
pasmo przenoszenia: 40Hz-20Hz/6dB – zwrotnica: 12,6 dB/oct
Wykończenie: czarna okleina winylowa 3D, wiernie odzwierciedla strukturę drewna 

AQ TANGO 82

Dwudrożna surround i dźwiękowa kolumna głośnikowa, o mocy 100W i kompaktowych wymiarach.

Dwudrożna kolumna głośnikowa o małych rozmiarach z obudową typu bassreflex.

Średniobasowy głośnik 4,5″ z papierową membraną w stalowym koszu. Wysokotonowy głośnik ¾” z ferrofluidem w szczelinie magnetycznej. Bassreflex znajduje się na tylnej ściance obudowy.

Kolumna głośnikowa nadaje tam gdzie mimo minimalnych możliwości przestrzennych wymagana jest wysokiej jakości reprodukcja stereofoniczna.

Aby osiągnąć efekt mocnego basu jest możliwość dopełnienia AQ Tango 82 o aktywny subwoofer, na przykład z tej samej serii Tango 94. Tango 82 nadają się również do podłączenia do głośników surround w systemach kina domowego.

Specyfikacja techniczna:
Wymiary: szerokość: 140 mm – wysokość: 250 mm – głębokość: 190 mm – waga: 2,7 kg – objętość wewnętrzna 3,6 l
Parametry: impedancja: 8 Ohm – moc znamionowa: 40 W – moc muzyczna: 100 W – skuteczność: 85dB/1W/1m
pasmo przenoszenia: 75Hz-20Hz/10dB – zwrotnica: 6,6 dB/oct
Wykończenie: czarna okleina winylowa 3D, wiernie odzwierciedla strukturę drewna 

AQ TANGO 83

Dwudrożny zestaw, o mocy 120W, idealny do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni, mieszkań i do użytku komercyjnego.

Dwudrożna kolumna głośnikowa z maksymalnym możliwym wykorzystaniem. Dzięki bassrefleksowi w przedniej części można kolumnę postawić ją przy ścianie lub można przykręcić do tylnej ścianki uchwyt.

Tango 83 doskonale udźwiękowi mniejszą klasę lub biuro. Nadaje się do publicznych, przestrzeni ale również znajdzie się jako tańsze rozwiązanie do salonu, ma swoje miejsce w wielu sypialniach i dziecięcych pokojach.

Obudowa jest z płyty MDF, powlekanej folią winylową z efektem 3D, oddaje wierną imitacją drewna. Do sztywnej obudowy jest zamontowany ¾” wysokotonowy głośnik z ferrofluidem w szczelinie magnetycznej i 6″ średniobasowy głośnik z lekką i sztywną aluminiową membraną w solidnym stalowym koszu.

Wewnątrz zwrotnica 6,6 dB/okt z cewką głośnika basowego, nawiniętej z drutu miedzianego 1 mm na rdzeniu powietrznym. W ten sposób unika się w tanich kolumnach bieżącego przeciążenia przy większej mocy. Wszystkie połączenia wewnętrzne są lutowane na ciepło i są podłączone bezpośrednio do terminalu znajdującego się z tyłu kolumny.

Specyfikacja techniczna:
Wymiary: szerokość: 200 mm – wysokość: 325 mm – głębokość: 217 mm – waga: 5,0 kg – objętość wewnętrzna 8,5 l
Parametry: impedancja: 8 Ohm – moc znamionowa: 80 W – moc muzyczna: 120 W – skuteczność: 89dB/1W/1m
pasmo przenoszenia: 55Hz-20Hz/8dB – zwrotnica: 6,6 dB/oct
Wykończenie: czarna okleina winylowa 3D, wiernie odzwierciedla strukturę drewna 

Acoustique Quality Tango line

AQ TANGO 82 AQ TANGO 94 AQ TANGO 88 AQ TANGO 81 AQ TANGO 83 AQ TANGO 85

AQ Tango 88 Dwudrożny zestaw kolumn z aluminiowym podwójnym basem, o mocy 190W AQ Tango 82 Dwudrożna surround i dźwiękowa kolumna głośnikowa, o mocy 100W i kompaktowych wymiarach AQ Tango 83 Dwudrożny zestaw, o mocy 120W, idealny do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni, mieszkań i do użytku komercyjnego AQ Tango 85 Trójdrożny system, o mocy 190W, nadaje się wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej wydajności o małych rozmiarach – restauracje, bary, sale lekcyjne AQ Tango 81 Dwudrożny centralny głośnik, głośniki o mocy 120W, są ułożone w systemie D’Appolito, dwie średniobasowe przetwornice symetrycznie wokół głośnika wysokotonowego AQ Tango 94 Aktywny subwoofer wyposażony w głośnik niskotonowy z membraną aluminiową 20 cm, maksymalne ciśnienie akustyczne to 100 dB tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

Obudowa serii Tango wykonana jest z płyty MDF, powlekanej folią winylową 3D, z wierną imitacją drewna.

Kolumny głośnikowe serii AQ Tango 85 mogą obsługiwać każdy gatunek muzyki, ich dźwięk nie zawiedzie zarówno fanów entuzjastów kina domowego jak i gęstej muzyki rockowej.

.

.