AQ Wega 73

DLA MIŁOŚNIKÓW ANALOGOWEGO DŹWIĘKU

Dwudrożna kolumna AQ Wega 73 został stworzony we współpracy z studiem dizajnerskim Novague. moc 200 W, basowe głośniki mają papierowe membrany, uzupełnione wysokotonowym głośnikiem z magnesem neodymowym.

Początkowy pomysł był taki, mamy zapomnieć, co już zostało stworzone i zacząć wszystko od nowa. Prace trwały dłużej niż początkowo zakładano.

Wynik w postaci Wega 73 kosztował dużo czasu i wysiłku. Elegancka smukła dwudrożna kolumna głośnikowa z systemem typu bassreflex, respektuje i wykorzystuje zasady akustyczne. Wynik powstaje z połączenia naturalnej okleiny i czarnej bazy. Obudowa jest idealnie czysta, nie ma na czołowej ścianie żadnych śrub i elementów rozpraszających. Materia ma czyste linie i płynne przejścia. Dzięki budowie w kształcie trapezów i powierzchni bazy skurczyło się wewnątrz kolumny głośnikowej, co znacznie zmniejszyło fale stojące wewnątrz korpusu.

Podstawa kolumny głośnikowej, jest wyposażona w trzy regulowane kolce. Jest więc łatwo ustawić dokładnie kolumnę na każdej powierzchni podłogi. Trzy kolce eliminują przenoszenie drgań między głośnikami a otoczeniem. Aby chronić wrażliwe podłogi, w komplecie dodawane są ochronne talerzyki pod kolce.

Pary sześciocalowych średniotonowych głośników z membraną wykonaną z papieru i laminowanego włókna. Niechciana krawędź dyfrakcja jest eliminowana przez metalowy przedmiot. Ten tandem jest w stanie wiernie przenieść najniższe częstotliwości basowe, jak również średnie częstotliwości ludzkiego głosu.

Wysokotonowy głośnik Vifa 25 mm z cewką powietrza w polu magnetycznym magnesu neodymowego. Układ liniowy zamontowany w tylnej komorze, rozszerza zakres w niższych częstotliwościach. Membrana z toroidalnym kształcie jest uzupełniona w środku przez kierunkowy stożek.

Elektroniczna zwrotnica wewnątrz głośnika jest umieszczona na panelu z punktami lutowniczymi. Wyłącznik jest drugiego rzędu, a wszystkie składniki zostały starannie dobrane i dopasowane. Połączenie okablowania wewnętrzne, odbywa się w technologii D2D, w głośnikach wewnętrznych nie są wykorzystywane żadne połączenia fastonowe. Terminal kolumny wyposażone jest w śruby zaciskowe.

Dźwiękowo kolumna Wega 73 zachwyci wszystkich fanów muzyki, jej przenoszenie jest bardzo zrównoważone i dokładne, doskonale prowadzi i dynamiczne przechodzi. Dobra kolumna może grać tak czy owak dobrze zarówno głośno jak i cicho, to właśnie udało się osiągnąć twórcom w eleganckiej postaci pod nazwą Wega 73.

AQ Wega 73 Dwudrożna kolumna głośnikowa AQ Wega 73 został stworzony we współpracy z studiem dizajnerskim Novague, moc 200 W, basowe głośniki mają papierowe membrany, uzupełnione wysokotonowym głośnikiem z neodymowym głośnikiem. Początkowy pomysł był taki, mamy zapomnieć, co już zostało stworzone i zacząć wszystko od nowa. Prace trwały dłużej niż początkowo zakładano. Wynik w postaci AQ Wega 73 kosztował dużo czasu i wysiłku. Elegancka smukła dwudrożna kolumna głośnikowa z systemem typu bassreflex, respektuje i wykorzystuje zasady akustyczne. Wynik powstaje z połączenia naturalnej okleiny i czarnej bazy. Obudowa jest idealnie czysta, nie ma na czołowej ścianie żadnych śrub i elementów rozpraszających. Materia ma czyste linie i płynne przejścia. Dzięki budowie w kształcie trapezów i powierzchni bazy skurczyło się wewnątrz kolumny głośnikowej, co znacznie zmniejszyło fale stojące wewnątrz korpusu. Podstawa kolumny głośnikowej, jest wyposażona w trzy regulowane kolce. Jest więc łatwo ustawić dokładnie kolumnę na każdej powierzchni podłogi. Trzy kolce eliminują przenoszenie drgań między głośnikami a otoczeniem. Aby chronić wrażliwe podłogi, w komplecie dodawane są ochronne talerzyki pod kolce. Pary sześciocalowych średniotonowych głośników z membraną wykonaną z papieru i laminowanego włókna. Niechciana krawędź dyfrakcja jest eliminowana przez metalowy przedmiot. Ten tandem jest w stanie wiernie przenieść najniższe częstotliwości basowe, jak również średnie częstotliwości ludzkiego głosu. Wysokotonowy głośnik Vifa z 25 mm z cewką powietrza w polu magnetycznym magnesu neodymowego. Układ liniowy zamontowany w tylnej komorze, rozszerza zakres w niższych częstotliwościach. Membrana z toroidalnym kształcie jest uzupełniona w środku przez kierunkowy stożek. Elektroniczna zwrotnica wewnątrz głośnika jest umieszczona na panelu z punktami lutowniczymi. Wyłącznik jest drugiego rzędu, a wszystkie składniki zostały starannie dobrane i dopasowane. Okablowanie wewnętrzne odbywa się w technologii D2D, w głośnikach wewnętrznych nie są wykorzystywane żadne połączenia fastonowe. Gniazdo kolumny wyposażone jest w śrubę zaciskową. Dźwiękowo kolumna Wega 73 zachwyci wszystkich fanów muzyki, jej przenoszenie jest bardzo zrównoważone i dokładne, doskonale prowadzi i dynamiczne przechodzi. Dobra kolumna może grać tak czy owak dobrze zarówno głośno jak i cicho, to właśnie udało się osiągnąć twórcom w eleganckiej postaci pod nazwą Wega 73.