AQ Wega 52 MKIII

IDEALNA DO MNIEJSZYCH POMIESZCZEŃ

Dwudrożna kolumna głośnikowa WEGA 52, przeznaczona do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni mieszkalnych lub jako efekt w kinie domowym, o mocy 120W z systemem bassreflex.

Obudowa składa się z połączenia płyty MDF i płyty wiórowej, tworzą sztywną obudowę, czoło składane metodą na kanapkę. Na przodzie znajduje się otwór bassreflex, pozwala to na umieszczenie jej bliskości ściany. Na tylnym panelu umieszczont jest terminal kolumny, które umożliwia bezproblemowe podłączenie kabla o przekroju do 4 mm2. Dzięki tylnej ścianki obudowy o grubości 19 mm, istnieje możliwość bezpiecznego wkręcenia uchwytu ściennego. Do montażu ściennego, zalecamy uchwyty AQ SAT 5 lub obrotowy model BT1.

Oprawę tworzy dobrze skoordynowana kombinacja głośników: 5,25″ głośnik średniotonowy, z sztywna membrana polipropylenowa i unikalny głośnik wysokotonowy z miękką tkaniną Vifa 1″. Dzięki temu, że szczelina magnetyczna jest wypełniona ferrofluidem, głośnik może wytrzymać nawet większe obciążenia zaskakująco dobrze.

Charakter dźwięku będzie się odwoływać do szerokiego spektrum słuchaczy i bardzo dobrze będzie można słuchać zarówno muzyki akustycznej i pop.

 

AQ Wega 52 MKIII Dwudrożna kolumna głośnikowa, przeznaczona do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni mieszkalnych lub jako efekt w kinie domowym, o mocy 120W, system bassreflex. Dwudrożna kolumna głośnikowa Wega 52 jest przeznaczona do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni mieszkalnych lub jako efekt w kinie domowym. Obudowa składa się z połączenia płyty MDF i płyty wiórowej, tworzą sztywną obudowę z czoła składana metodą na kanapkę, na przodzie znajduje się otwór bassreflex. Pozwala to na umieszczenie jej bliskości ściany. Na tylnym panelu umieszczone jest gniazdo kolumny, które umożliwia bezproblemowe podłączenie kabla o przekroju do 4 mm2. Dzięki pewności, jaką zapewnia 19 mm grubość panelu tylnego jest możliwość bezpiecznego wkręcenia uchwytu. Do montażu ściennego, zalecamy uchwyty, typu AQ SAT 5 lub obrotowy model BT1. Oprawę tworzy dobrze skoordynowana kombinacja głośników: 5,25" głośnik średniotonowy, z sztywna membrana polipropylenowa i unikalny głośnik wysokotonowy z miękką tkaniną Vifa 1". Dzięki temu, że szczelina magnetyczna jest wypełniona ferrofluidem, głośnik może wytrzymać nawet większe obciążenia zaskakująco dobrze. Charakter dźwięku będzie się odwoływać do szerokiego spektrum słuchaczy i bardzo dobrze będzie można słuchać zarówno muzykę akustyczną i pop.