AQ Wega 51 MKIII

Centrum dla kina domowego. Dwudrożna kolumna głośnikowa z systemem typu bassreflex, z układem przetwornic D´Appolito, o mocy 120W.

Kolumna głośnikowa jest ze swoimi rozmiarami idealna dla lokalizacji przy telewizorze lub w przestrzeni szafki pod telewizor. Wysoka wydajność i wyjątkowo dokładne odwzorowanie jest osiągnięte przez parę 5.25″ średniotonowych głośników z lekką a zarazem sztywną membraną polipropylenową. Pomiędzy parą średniobasowych głośników, jest wbudowany 1″ wysokotonowy głośnik firmy Vifa z jedwabną kopułką, chłodzony poprzez magnetyczne szczeliny ferrofluidem.

Jego obudowa wykonana jest z płyty MDF. Na powierzchni jest naturalna okleina – wiśnia z czerwona nutą lub czarny jesionn. Przednia część obudowy jest zrobiona metodą kanapkową, a na nim umieszczony podwójny bassreflex, dzięki czemu kolumna może być przesunięta tylnym panelem do ściany. Okablowanie wewnątrz głośnika odbywa się za pomocą przewodu miedzianego o przekroju 1mm2 wszystkie połączenia elektryczne wewnątrz głośników są przylutowane.

Jeśli chodzi o dźwięk, to Wega 51 jest kolumną głośnikową z dużym naciskiem na dokładne odwzorowanie pasma mowy. Podczas konfigurowania zestawu kina domowego, można ją określić jako dużą kolumnę z niską częstotliwością od 70 Hz.

AQ Wega 51 MKIII Centrum dla kina domowego, dwudrożna kolumna głośnikowa typu bassreflex, z układem przetwornic D´Appolito, o mocy 120W. Kolumna głośnikowa jest ze swoimi rozmiarami idealna dla lokalizacji przy telewizorze lub w przestrzeni szafki pod telewizor. Wysoka wydajność i wyjątkowo dokładne odwzorowanie jest osiągnięte przez parę 5.25" średniotonowych głośników z lekką a zarazem sztywną membraną polipropylenową. Pomiędzy parą średniobasowych głośników, jest wbudowany 1" wysokotonowy głośnik Vifa z jedwabną kopułką, chłodzony poprzez magnetyczne szczeliny ferrofluidem. Jego obudowa wykonana jest z płyty MDF. Na powierzchni jest naturalna okleina - wiśnia z nutą czerwonego lub czarnego popiołu, lakierowany fornir z silnym rysunkiem i wyraźną kreską plastyczną. Przednia część obudowy jest zrobiona metodą kanapkową, a na nim umieszczony podwójny bassreflex, dzięki czemu kolumna może być przesunięta tylnym panelem do ściany. Okablowanie wewnątrz głośnika odbywa się za pomocą przewodu miedzianego o przekroju 1mm2 wszystkie połączenia elektryczne wewnątrz głośników są przylutowane. Jeśli chodzi o dźwięk, to Wega 51 jest kolumną głośnikową z dużym naciskiem na dokładne odwzorowanie pasma mowy. Podczas konfigurowania zestawu kina domowego, można ją określić jako dużą kolumnę z niską częstotliwością od 70 Hz.