AQ Pontos 3

Audiofilska dwudrożna kolumna głośnikowa, koncepcyjnie nawiązuje do już legendarnego Donna Chica. Obudowa nawiązuje kształtem do technologii Passion, głośniki Scan-Speak. Moc 160 W.

Kompaktowa obudowa typu bassreflex wyposażona jest w przestrzenne przetworniki Scan-Speak. Wysokotonowy jednocalowy głośnik z serii Classic z klasyczną jedwabną kopułką oraz ferrofluidem w szczelinie magnetycznej komorze antyrezonansowej dla obwodu magnetycznego. Głośnik nisko tonowy z tej samej serii ma nieregularną membranę papierową zawieszoną w aluminiowym koszu, napędzaną układem magnetycznym SD1. Dwójka ta tworzy idealną parę do budowy kompaktowych głośników audiofilskich.

Czoło głośników wykonane jest z solidnej płyty MDF, wykonanej na pięcio-osiowej frezarce CNC, do idealnego kształtu dla optymalnych kierunków osi akustycznych i doskonałego fazowania z dwóch głośników. Wykończenie jest z polerowanego lakieru fortepianowego. Korpus wykonany jest z płyty MDF, metodą na kanapkę z wykorzystaniem wewnętrznych antyrefleksyjnych powierzchni i wzmocnień.

Kable wewnętrzne AUDIOQUEST Rocket 33 są lutowane na ciepło bezpośrednio do zacisków i składowych subterminali. Koncepcja D2D eliminuje problemy wynikające z ograniczonego przekroju obwodu drukowanego, jak również niepożądanego oporu przejścia w festonowych połączeniach wtykowych.

Audiofilski dźwięk jest czysty, ze wszystkimi szczegółami, a mimo swoich małych rozmiarów występują zadziwiająco solidne basy.

AQ Pontos 3 Audiofilska dwudrożna kolumna głośnikowa, koncepcyjnie nawiązuje do już legendarnego Donna Chica. Obudowa nawiązuje kształtem do technologii Passion, głośniki Scan-Speak. Moc 160 W. Pontos jest bogiem morza dostępnym dla ludzi, Pontos 3 jest dwupasmowym systemem głośników z boskim dźwiękiem. Koncepcyjnie bazuje na legendarnym Donna Chica. Kompaktowa obudowa typu bassreflex wyposażona jest w przestrzenne przetworniki Scan-Speak. Wysokotonowy jednocalowy głośnik z serii Classic z klasyczną jedwabną kopułką oraz ferrofluidem w szczelinie magnetycznej i komorą antyrezonansową dla obwodu magnetycznego. Głośnik nisko tonowy z tej samej serii ma nieregularną membranę papierową zawieszoną w aluminiowym koszu, napędzającą układ magnetyczny SD1. Dwójka ta tworzy idealną parę do budowy kompaktowych głośników audiofilskich. Czoło głośników wykonane jest z solidnej płyty MDF, wykonanej na pięcio-osiowej obrabiarce CNC do idealnego kształtu dla optymalnych kierunków osi akustycznych i doskonałego fazowania z dwóch głośników. Wykończenie jest z polerowanego lakieru fortepianowego. Korpus wykonany jest z płyty MDF, metodą na kanapkę z wykorzystaniem wewnętrznych antyrefleksyjnych powierzchni i wzmocnień. Kable wewnętrzne AUDIOQUEST Rocket 33 są lutowane na ciepło bezpośrednio do zacisków i składowych subterminali. Koncepcja D2D eliminuje problemy wynikające z ograniczonego przekroju obwodu drukowanego, jak również niepożądanego oporu przejścia w festonowych połączeniach wtykowych. Audiofilski dźwięk jest czysty, ze wszystkimi szczegółami, a mimo swoich małych rozmiarów występują zadziwiająco solidne basy...

SERIA PRODUKCYJNA PONTOS POWSTAŁA JAKO KWINTESENCJA ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH CERTYFIKOWANYCH W PRZESZŁOŚCI ORAZ PRZY ZASTOSOWANIU NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH TECHNOLOGII