Labrador 229 MKIII

Kolumna głośnikowa o maksymalnych ekonomicznych wymiarach, przeznaczona dla prawidłowego funkcjonowania w kinie domowym. Koncepcyjnie, jest zaprojektowana jako dwu pasmowa kolumna surround z systemem bass reflex. Bass reflex znajduje się na przednim panelu, dzięki temu AQ Labrador 229 można dosunąć do ściany. Jest do tego przeznaczony praktyczny uchwyt AQ Sat 4 lub BT1.

Podstawą jest niskotonowy 5″ głośnik Scan-Speak z odlewanym aluminiowym koszem z membraną z włókna szklanego. Vifa wysokotonowy 1″ głośnik, z wkładką tekstylną, definiuje swoją działalność precyzyjnie. Sztywna obudowa kolumny z kanapkowym czołem.

Dźwięk Labrador 229 jest w stanie pokryć pełen zakres od 60 Hz do 30 kHz, a dzięki temu przenoszony dźwięk do kina domowego, jest ożywiony i wiernie oddany z dbałością o wszystkie szczegóły.

AQ LABRADOR 229 MKIII Kolumna głośnikowa o maksymalnych ekonomicznych wymiarach, przeznaczona dla prawidłowego funkcjonowania w kinie domowym. Koncepcyjnie, jest zaprojektowana jako dwu pasmowa kolumna surround z systemem bass reflex. Bass reflex znajduje się na przednim panelu, dzięki temu AQ Labrador 229 można dosunąć do ściany. Jest do tego przeznaczony praktyczny uchwyt AQ Sat 4 lub BT 1. Podstawą jest niskotonowy 5" głośnik Scan-Speak z odlewanym aluminiowym koszem z membraną z włókna szklanego. Vifa wysokotonowy z 1", z wkładką tekstylną zdefiniował swoją działalność precyzyjnie wydzieloną nachyleniem zwrotnicy wynoszącym 12 dB/okt. Sztywna obudowa kolumny z kanapkowym czołem.   Dźwięk Labrador 229 jest w stanie pokryć pełen zakres od 60 Hz do 30 kHz, a dzięki temu przenoszony dźwięk do kina domowego ożywiony i wiernie oddany z dbałością o wszystkie szczegóły.