Labrador 176 MKIII

ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O IDEALNYM KINIE DOMOWYM

Dobre kino domowe nie może obejść się bez dobrego centrum, a takim jest Labrador 176 – dwudrożna kolumna typu bass reflex i rozmieszczeniem głośników w układzie D’Appolito. Dzięki tej koncepcji Labrador 176 posiada doskonałe właściwości kierunkowe i łatwo jest uzyskać równowagę idealnego, przestrzennego kina domowego.

Parę mid-wooferów, Scan-Speak w odlewanych koszach aluminiowych z membraną z włókna szklanego o w wysokiej częstotliwości, doskonale dopełnia wysokotonowy głośnik Vifa 1″ z tekstylną wkładką i ferrofluidem w obwodzie magnetycznym. Głośniki są wbudowane w podwójnej kanapkowej obudowie, co zapewnia doskonałą sztywność. Zwrotnica drugiego rzędu oraz przewody, lutowane są bezpośrednio ze sobą za pomocą metody D2D, tak samo jak kable do zacisków.

Dzięki małej głębokości, łatwy jest montaż głośnika centralnego Labrador 176 na ścianie pod płaskim ekranem.

Koncepcja i dźwięk, pozwolą myśleć jak o pełnoprawnej kolumnie, która całkowicie poradzić sobie z przeniesieniem całej gamy dźwięków, a w przenoszeniu mowy zapewnia zdumiewającą dokładność.

Z kolumną Labrador 176, filmowe dialogi będą tak realistyczne, jak gdyby aktorzy przenieśli się do Twojego salonu.

AQ LABRADOR 176 MKIII Dobre kino domowe nie może obejść się bez dobrego centrum, a takim jest Labrador 176 - dwudrożna kolumna typu bass reflex i rozmieszczeniem głośników w układzie D'Appolito. Dzięki tej koncepcji Labrador 176 posiada doskonałe właściwości kierunkowe i jest łatwa do uzyskania równowaga do idealnego przestrzennego kina domowego. Para mid-wooferów kolumny Scan-Speak w odlewanych koszach aluminiowych z membraną z włókna szklanego i w wysokiej częstotliwości, dopełnia doskonałym wysokotonowym Vifa 1" z tekstylną wkładką i ferrofluidem w obwodzie magnetycznym. Głośniki są wbudowane w podwójnej kanapkowej obudowie, co zapewnia doskonałą sztywność. Zwrotnica drugiego rzędu oraz przewody elementów, lutowane są bezpośrednio ze sobą za pomocą metody D2D, tak samo jak kable do zacisków. Dzięki małej głębokości, łatwy jest montaż głośnika centralnego Labrador 176 na ścianie przy płaskim ekranie. Koncepcja i dźwięk pozwolą myśleć jak o pełnoprawnej kolumnie, która może całkowicie poradzić sobie z przeniesieniem całej gamy dźwięków, a w przenoszeniu mowy zapewnia zdumiewającą dokładność. Z kolumną Labrador 176, filmowe dialogi będą tak realistyczne, jak gdyby aktorzy przenieśli się do Twojego salonu.